ساختار همایش

مهندس هوشنگ رستمیان

دبیر و مدرس دوره های تربیت ارزیاب جایزه

دکتر مهدی بهزاد

رییس کمیته علمی جایزه ملی تعالی نگهداری

 دکتر علیرضا معینی

رییس جایزه ملی تعالی نگهداری

مهندس رستمیان مهندس برق دوره اول دانشگاه صنعتی شریف با ۴۷ سال سابقه مدیریتی و اجرایی یکی از نخستین کسانی بود که با درک کامل مشکلات و چالش های نگهداری و تعمیرات تجهیزات برای کنترل و مدیریت دارایی های فیزیکی راهکارهای زیادی به جامعه مربوطه اش پیشنهاد نمود. حضور در صنایع مختلف و مشاوره در جهت اصلاح و بهینه سازی وضعیت ناگوار بسیاری از شرکت های بزرگ در سوابق ایشان وجود دارد  هوشنگ رستمیانهمچنین یکی از بهترین مدرسان تخصصی و یکی از اثرگذارترین سخنرانان همایش های حوزه نت در کشور محسوب می گردد.

پروفسور مهدی بهزاد استاد دانشکدۀ مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف و رئیس مرکز پایش وضعیت و عیب یابی است. وی مدرک دکترای خود را در رشتۀ مهندسی مکانیک از دانشگاه New South Wales اخذ کرده است. کارهای تحقیقاتی وی در  بیش از ۱۷۰ مقاله علمی- تخصصی در کنفرانسها و مجلات علمی داخلی و خارجی به چاپ رسیده است. ایشان همچنین عضو کمیته علمی تدوین استاندارد Condition Monitoring نیز می باشند.

دکتر علیرضا معینی، دکتری مهندسی صنایع دانشگاه کوئینزلند استرالیا، عضو هیئت عملی دانشگاه علم و صنعت و مدیر گروه مهندسی ومدیریت کسب و کار دانشکده مهندسی پیشرفت است.کارهای تحقیقاتی وی در نشریاتی نظیر مجله های داخلی و  بین‌المللی به چاپ رسیده است همچنین مولف کتاب هایی در زمینه نگهداری و تعمیرات می باشند ایشان ریاست سابق دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت را عهده دار بودند و هم اکنون رییس انجمن نگهداری و تعمیرات ایران می باشند.

جهت مشاهده اعضای کمیته علمی جایزه ملی تعالی نگهداری به منوی ارکان جایزه مراجعه نمایید